Křeslo ESTER

Křeslo ESTER nabízíme pevné,. U křesel ESTER jistě oceníte jejich pohodlnost.

Konstrukce:
Masivní bukové dřevo (bočnice).Lepené lamelové dřevo - čelní a zadní luby na pevných křeslech.Vrchní povrchová úprava je provedena 2 vrstvým vodou ředitelným lakem - polo mat. Nepoužívá se dřevotříska.Údržba: snímatelné čalounění u pevných variant.


Rozměry

KÓD

NÁZEV

ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA

1

KŘESLO 69 x 87 x 101

 

Křeslo BETTY

BETTY křeslo je možné objednat jako pevné. Toto křeslo v pevné variantě lze objednat i v provedení přírodní kůže s polštáři prošitými.

Konstrukce:
Masivní bukové dřevo (bočnice).Lepené lamelové dřevo - čelní a zadní luby na pevných křeslech.Vrchní povrchová úprava je provedena 2 vrstvým vodou ředitelným lakem - polo mat. Výplně: polyuretanová pěna.Snímatelné čalounění.


Rozměry

KÓD

NÁZEV

ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA

1 KŘESLO 69 x 87 x 101

 

Sedací souprava/křeslo BETTY rozkládací

UDĚLEJTE SVŮJ OBÝVACÍ PROSTOR JEDINEČNÝ

BETTY rozkládací se skládá z jednotlivých rozkládacích prvků menších rozměrů. Je ideální sedačkou do malých bytů a pro rodiny s dětmi. Lze objednávat jednotlivé elementy. Výrobek je čalouněný i v zadní části, což jistě oceníte při umístění do prostoru interiéru. Tato sedací souprava vyřeší problémy s prostorem Vaší domácnosti.

Konstrukce:
Masivní bukové dřevo (bočnice).Lepené lamelové dřevo - čelní a zadní luby na pevných křeslech.Vrchní povrchová úprava je provedena 2vrstvým vodou ředitelným lakem - polomat.Laťovka (čalouněné díly – rozkládací a úložná var.), nepoužívá se dřevotříska.Polštáře sedáků a opěráků Betty praktic jsou vyplněny polyuretanovou pěnou (na sedáku je použit tužší materiál, v opěráku měkčí). Betty classic opěrák – studená pěna, sedák a podhlavník polyuretanová pěna). Sedáky Betty rozkládací a úložné mají složení: - základ smrkový rám, překližka, polyuretanová pěna, čalounické rouno, vrchní potahová látka.
Polohování podhlavníku – rozkládací verze Betty: umožňuje nastavit v rozloženém stavu 2 polohy (rovnou nebo vyvýšenou).Snímatelné čalounění pouze u pevných křesel.Sedací soupravu BETTY lze nabídnout s bočnicemi LINDA nebo ESTER.


Rozměry

KÓD

NÁZEV

ŠÍŘKA x HLOUBA x VÝŠKA

PH

PODHLAVNÍK

53 x 16 x 16

P

PODNOŽKA

55 x 40 x 42

1

KŘESLO PEVNÉ

69 x 87 x 101

1 R

KŘESLO ROZKLÁDACÍ

89 x 84 x 88

1 U

 

KŘESLO ÚLOŽNÉ 89 x 84 x 88
  LOŽNÁ PLOCHA 1 LŮŽKA (PO ROZLOŽENÍ)

76 x 196

     

 

Sedací souprava / křeslo ESTER rozkládací

MODERNÍ A ELEGANTNÍ DESIGN

ESTER rozkládací je sestava složená z jednotlivých rozkládacích a úložných prvků menších rozměrů. Ideální do malých bytů. Lze objednávat jednotlivé elementy. U této sedací soupravy oceníte nejen její pohodlnost, ale zejména snadný a praktický způsob rozkládání. ESTER se vyrábí i v rohovém provedení.

Konstrukce:
Masivní bukové dřevo (bočnice).Lepená buková dýha - čelní a zadní luby na pevných křeslech.Opěrák Ester rozkládací, úložné: polyuretanová pěna, čalounické rouno, vrchní potahová látka.Sedák Ester rozkládací, úložné: smrkový rám, překližka (vlnovcové pružiny), studená polyuretanová pěna, čalounické rouno, vrchní potahová látka. Moření: 10 základních odstínů, používáme vodová mořidla, možnost moření dle vlastního vzorku. Snímatelné čalounění u pevných sestav.


Rozměry

KÓD

NÁZEV

ŠÍŘKA x HLOUBKA x VÝŠKA

PH

PODHLAVNÍK

53 x 16 x 16

1

KŘESLO

69 x 87 x 101

 

LOŽNÁ PLOCHA 1 LŮŽKA (PO ROZLOŽENÍ) 67 x 199
     
replica watches replica watches uk