SALZA

        Odpočinek a relaxace

 

Křeslo SALZA je vynikajícím druhem nábytku, který kombinuje vlastnosti odpočinkového komfortního křesla a pohodlné postele. Poskytuje variabilitu a pohodlí. Navíc šetří místo a lze jej jednoduše přizpůsobit momentální situaci. Rozkládací křeslo SALZA je skvělým nábytkem pro nemocnice, domovy pro seniory, domy s pečovatelskou službou, hospice či stacionáře. Pomáhá lidem sdílet vzájemnou blízkost a být se starším nebo nemocným člověkem i přes noc u jeho lůžka. S křeslem SALZA se můžete rovněž setkat ve formě přistýlky v hotelích a penzionech. Uplatní se i v pokojích pro hosty a dětských pokojích.


 

Robustní a elegantní zároveň:

Konstrukce korpusu nosných viditelných části je zhotovena z prvků masivního buku. Celkový design doplňuje elegantní područka zhotovená z dřevěného masivu.

 

Pohodlí:

Pro komfortní odpočinek jsou použity samozhášivé PUR pěny dle normy NSW 302. Na sedáku, opěráku a podhlavníku je jako změkčující vrstva pod čalounění využito PES rouno.

 

Přizpůsobivost interiéru a potřebám:

Pro potah křesla je možné využít koženku, lehce omyvatelnou a čistitelnou, s různým druhem speciálních úprav a vlastností. Lze zvolit varianty s antibakteriálním povrchem, zvýšenou odolností proti UV záření, proti otěru či chemikáliím apod. Můžeme nabídnout více než 350 druhů vysoce kvalitních čalounických látek dle potřeby zákazníka. Všechny látky jsou testovány a kontrolovány. Dřevěné viditelné prvky lze opatřit širokou škálou moření.

 

Variabilita:

Křeslo umožňuje tři relaxační polohy – polohu vsedě, polohu relaxační s vytaženou podnožkou a polohu pro spaní. Podhlavník lze nastavit dle momentální potřeby a výšky uživatele.

 

Mobilita:

Kolečka na spodní části křesla jsou vpředu otočná o průměru 75mm s brzdou. Vzadu jsou pevná kola průměru 40mm.

 

Omyvatelnost:

Vnější dřevěné části jsou opatřeny kvalitním lakem a jsou stejně jako kovové části mechanismu lehce omyvatelné a čistitelné.

 

Bezpečnost:

Silný, robustní a stabilní rozkládací mechanismus zajišťuje pohodlný a bezpečný spánek. Tvoří jej kovová pozinkovaná konstrukce, která je chráněna kvalitní práškovou barvou. Rukojeti z masivního dřeva pomáhají uživatelům při posazení i vstávání z jakékoli polohy a usnadňují manipulaci s křeslem.

 

Jednoduchá a intuitivní obsluha:

Křeslo lze rozložit jednoduchým vytažením nenáročným na sílu uživatele.

 

 

 

replica watches replica watches uk